Změna velikosti písma

19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Akce pro držitele zbrojních průkazů na střelnici Hamry, středa 22.5.2024, 13:00

Akce pro držitele zbrojních průkazů na střelnici Hamry, středa 22.5.2024, 13:00Datum konání:
22.5.2024

Předseda Osadního výboru Hamry, pan Ing. David Vančík, informuje občany – držitele zbrojních průkazů z Okluk a Malého Hradiska o jedinečné příležitosti si zdarma zastřílet na hamerské vojenské střelnici, a to jak z vlastních zbraní, tak si vyzkoušet střelbu i ze zbraní, které připraví armáda,

Akce, kterou se podařilo připravit díky vstřícnosti Armády ČR, je určena pouze pro držitele zbrojních průkazů, kteří jsou dotčeni hlukovými emisemi dané střelnice, ať jako rezidenti blízkých obcí (především Plumlov – Hamry, Žárovice a Soběsuky, Ohrozim, Vícov, Stínava, Holubice, Okluky a Malé Hradisko, Zdětín, Krumsín a Prostějovičky) nebo jako vlastníci přilehlých rekreačních objektů.

Akce se uskuteční ve středu 22. května 2024 od 13:00 hod. 

Svůj zájem o účast prosím potvrďte nejpozději do středy 13. března 2024 na e-mail: pv.david@volny.cz nebo telefonicky na tel. číslo: 774 743 541. Kontaktní údaje je možno využít také pro případné dotazy k akci.

Do odpovědi prosím uveďte jméno a příjmení, explicitně uveďte, že jste vlastníkem platného zbrojního průkazu a z důvodu optimální organizace akce prosím uveďte nezávazně i druh a vzor zbraně/ní, které byste předběžně vzali s sebou s platným průkazem zbraně a v odpovídajícím střelbyschopném technickém stavu.

Kompletní seznam účastníků bude předán odpovědným příslušníkům Armády ČR tuto akci zajišťují.