Změna velikosti písma

23. 5. Vladimír

Zítra: Jana
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Terénní zdravotní služba Včelka

Terénní zdravotní služba VčelkaDatum konání:
31.5.2024

Včelka, sdružení pečujících organizací poskytujících služby v oblasti zdravotní a sociální péče v rámci České republiky oznamuje vznik pobočky Domácí zdravotní péče Včelka pro okres Prostějov na adrese Sádky 1615/4, 796 01 Prostějov.

Domácí péče Včelka má po celé ČR přes 30 poboček a jedná se tak o velkého poskytovatele zdravotních služeb. Tým zdravotních sester a bratrů jezdí pečovat o pacienty v jejich domácím prostředí a provádí výkony dle toho, co požaduje lékař. Tato domácí zdravotní péče je plně hrazena pojišťovnou. 
O tuto péči může požádat praktický lékař, zdravotnické zařízení, lékař specialista, ale dotaz na péči může položit i přímo pacient, který ji potřebuje, případně rodina pacienta. Následuje konzultace s praktickým lékařem pacienta a dále dle jeho indikace jsou týmem organizace Včelka prováděny potřebné výkony.
 
V případě zájmu o tyto služby kontaktujte vedoucí pobočky Prostějov paní Bc. Kristýnu Dostálovou na tel. č. 601 152 082 nebo emailem na emailové adrese: dostalova@pecevcelka.cz.
 
DOMÁCÍ_PÉČE_VČELKA_PROSTĚJOV.jpg