Změna velikosti písma

19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení rozhlasem > Hlášení v týdnu od 1. 4. do 5. 4. 2024

Hlášení v týdnu od 1. 4. do 5. 4. 2024Datum konání:
7.4.2002

Vážení spoluobčané,

SDRUŽENÍ KOMINÍKŮ A TOPENÁŘŮ oznamuje, že v naší obci bude opět provádět následující služby:

1. Kontrolu a čištění komínu dle zákona č. 34/2016 Sb. a zákona č. 320/2015 Sb. za cenu 450,- Kč

2. Jednoroční pravidelné čištění plynového kotle (nezahrnuje revizi) za cenu 450,- Kč

3. Revizi kotle na tuhá paliva za cenu 1.100,- Kč

Revize, kontroly a čištění se uskuteční v pondělí dne 8. 4. 2024.

Dále jsou nabízeny služby:

• Vložkování komínů

• Frézování komínů

Zájemci se mohou objednat od pondělí do pátku v čase od 8 do 16 hod. na tel. č.: 608 748 989.


Společnost Dřevo Habrovany nabízí štípané tvrdé i měkké palivové dřevo s jarní slevou a dopravou zdarma v délce polínek 25, 33 a 50 cm. V nabídce jsou také štípané metrovky. Doprava je zajištěna zdarma až k Vám domů.

Objednávky na telefonním čísle: 739 572 972 nebo na www.drevohabrovany.cz.


Firma JUKKA, s.r.o. oznamuje, že v pátek dne 5. dubna 2024 v čase od 13:00 do 13:30 hodin bude u místního obchodu prodávat následující stromky a keře určené k jarní výsadbě:

Jabloně a hrušně i sloupcovité, meruňky, nektarinky, broskve, rezistentní švestky vhodné na pálení, švestky japonské, švestkomeruňky, ryngle, durancie, třešně, višně, višně keřové a zakrslé, třešňovišně, mandloně, kdouloně, jedlé kaštany, olivy, moruše, vrby keřové i stromkové, lísky keřové i stromkové, mrazuodolný fíkovník, granátové jablka, ziziphus jujuba, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové a stromkové rybízy černé, červené a bílé, stromkové a keřové josty, ostružiny černé, maliny červené,  černé a žluté, malinoostružiny, malinojahody, jahody i stáleplodící, rakytník, stolní vinnou révu, kanadské, indiánské a čukotské borůvky, růže keřové, pnoucí i stromkové, rododendrony, azalky, brusinky, 2-odrůdový ibišek, samosprašné minikiwi a velkoplodé kiwi, aronie keřové i stromkové, magnolie, hortenzie, motýlí keře, čilimník, šeřík keřový, mišpule a jiné.


Obec Malé Hradisko oznamuje, že dne 5. dubna 2024 v dopoledních hodinách proběhne svoz směsného komunálního odpadu a žádá občany, aby vždy v den svozu odpadu omezili parkování svých automobilů na úzkých místních komunikacích, aby svoz odpadu mohl proběhnout řádným způsobem. Automobily parkující na úzkých komunikacích znemožňují průjezd svozového vozidla společnosti Recovera Využití zdrojů a.s. a brání tak řádnému provedení svozu směsného komunálního odpadu.

Děkujeme za pochopení a Váš vstřícný přístup.